Betcool Canlı Destek

30 TL Freebet Almak için Tıklayınız!

Betcool canlı destek hattının bulunması bizler için büyük bir avantajdır. Çünkü iletişim seçenekleri arasında canlı destek gerçekten de önemli bir seçenektir. Ve hatta hayati bir öneme sahiptir. Bir de tabii ki sitenin herhangi bir mesai sınırlaması da olmadığı için, gececi tayfa için bize kalırsa çok daha önemlidir. Bugün birçok kişinin gece bahis yapmayı tercih ettiğini duyuyoruz ve görüyoruz. Bu yüzden canlı destek ekibinin gece de hizmet vermesi önemlidir.

Betcool canlı destek ekibi gerçek uzmanlardır. Bu konuya dikkat çekmek isteriz. Yani herhangi bir şekilde hızlı yanıt sistemi yoktur. Tabii ki hızlı yanıt sisteminin de kendi içerisinde önemi yok değildir. Fakat yine de site içi olan canlı yardım gibi anlık destek sistemleri kadar da etkin değildir. Tavsiyemiz tabii ki canlı yardım kullanmanızdır.

Fakat tabii ki tek başına yer almakta olan bir canlı destek ekibi de yetersizdir. Çünkü canlı yardım dediğimiz imkanlar her zaman her yerde değildir. Mesela siteyi şikayet etmek isteyen kişiler için canlı yardımın pek de bir anlamı olmayacaktır. Asıl mesele burada doğru yerde doğru iletişim adreslerini kullanmaktır. Canlı destek hattı ile birlikte diğer Betcool iletişim seçenekleri de bu sebepten dolayı önemlidir.

Betcool Beni Ara

Betcool beni ara seçeneği aktif olan seçenekler arasındadır. Ve tabii ki bu seçeneği kullanmak isteyen kişilere açıktır. Mesai saatleri olarak sabah 10 akşam 10 görüyoruz. Tabii ki bunun dışında, call center üzerinden belirli bir form dolduruyorsunuz. Ki, bu şekilde aslında ne için aranmak istediğinizi vesaire belirtmiş oluyorsunuz. Ona göre bir departmandan sizleri arıyorlar. İlk olarak gelin bu formda neler var ona bakalım:

 • Kullanıcı Adınız
 • İsim
 • E-Posta
 • Aranma İsteğinizin Nedeni Nedir?
 1. Para Yatırma
 2. Para Çekme
 3. Oyunlarla İlgili Sorum Var
 4. Üyelik İşlemleri
 5. Diğer
 • Telefon Numarası
 • Aranmak İstediğiniz Özel Bir Zaman Dilimi

Bu güncel olan bilgileri giriş yaptıktan sonrasında zaten hızlı bir şekilde hemen talebiniz iletilmektedir. Daha sonrasında talep etmiş olduğunuz vakte değin bir arama alıyorsunuz.

Betcool call center hizmetlerinin de bulunması tabii ki önemlidir. Çünkü bazen mesajla kendimizi ifade etmek yerine telefondan belirli konuları açmak istiyoruz. İşte call center ekibi bu noktada devreye girmektedir. Ve Betcool’nun uzmanları bu konuda da son derece başarılıdırlar. Bu sebepten dolayı site içi iletişim kaynaklarından call center kesinlikle doğru seçenektir.

Betcool İletişim Seçenekleri

Betcool iletişim seçenekleri ile ilişkili konuşmaya devam ediyoruz. İki tanesini paylaştık. Bir tanesi canlı destek diğeri ise call center dedik. Fakat tabii ki tüm liste bu şekilde değil. Bundan biraz daha fazlasını görebilirsiniz. Nitekim bizim de arzu ettiğimiz bu şekildedir. Hemen site içi sosyal medya hesaplarından diğer seçeneklere de göz atalım:

Bu seçeneklerden en aşağıdaki mail adresi daha çok Betcool şikayet yorumları içindir. Şikayet, görüş ve önerilerinizi bu mail adresine mesaj olarak atabilirsiniz. Hatta şöyle ki, Betcool sitesi sizleri şikâyet yorumları konusunda uyarmaktadır. Sosyal medya hesaplarını vesaire değil doğrudan bu mail adresini kullanmanızı istemektedirler.

Bu yüzden adres olarak mutlaka verdikleri bu seçenekleri kullanmanız gerekiyor. Nitekim Betcool şikayet konusunda da sitenin çözüm destek ekibi hızlıdır. Şikayetleriniz ne olursa olsun hızlı bir şekilde yanıt alacaksınız. Genellikle bir gün sonrasında yanıt gelmektedir. Fakat duruma göre süre zarfında değişkenlikleri saptamak da mümkündür.